Wystawa fotograficzna pt. „ Tajemnicza, barwna, dzika, Puszcza Kozienicka”

Mieszkamy w bardzo ładnej okolicy-na skraju Puszczy Kozienickiej. I to właśnie lasy i krajobrazy Puszczy stały się inspiracją dla artystów zrzeszonych w „Leśnej Grupie Twórczej #Ostępowa” .

Ich prace, z dziedziny fotografii, zostały zaprezentowane na wernisażu, który odbył się w gmachu biblioteki 31.03.2023r. Pokazują  one bogactwo flory i fauny naszych terenów, sceny z życia czworonożnych i skrzydlatych mieszkańców Puszczy, magiczne pejzaże. Są również odzwierciedleniem niezwykłej wrażliwości fotografów- artystów.

Przybyli na otwarcie wystawy goście nie tylko docenili zaprezentowane fotografie, ale również wkład pracy, jaki trzeba było wykonać, aby zatrzymać w kadrze piękno natury, popularyzować  ochronę przyrody i promować  nasz region.

Autorzy zdjęć: Katarzyn Kolasińska, Łukasz Boryczka, Łukasz Stańczuk, Wojciech Stawarz.

Wystawa będzie prezentowana w Bibliotece Pedagogicznej  w Pionkach do 30.04.2023r.