Walentynki i odwiedziny osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Pionkach

14.02.2023

Walentynki w bibliotece zaakcentowaliśmy na różne sposoby.  Była gazetka ścienna z plakatem walentynkowym,  wystawka zatytułowana „Z miłości do książki”- zachęcająca do lektury romantycznych powieści oraz kosz, w którym na czytelników czekały serduszka z cytatami o miłości pochodzącymi ze znanych utworów literackich.

Miło nam było również w tym dniu gościć podopiecznych  Środowiskowego Domu Samopomocy w Pionkach. Oni również losowali  walentynkowe serca z aforyzmami, a następnie obejrzeli film edukacyjny. Zaciekawienie, uwaga i wybuchy śmiechu podczas seansu, były dowodem, że film bardzo się podobał.

Dziękujemy za odwiedziny, a także za piękne ceramiczne serca, które podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy samodzielnie wykonali i obdarowali nimi pracowników biblioteki.