Wystawa malarstwa Małgorzaty Wróblewskiej

Małgorzata Wróblewska urodziła się w Garbatce-Letnisku. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, studia w Katedrze Sztuki Politechniki Radomskiej. Dyplom z malarstwa i aneks z rysunku uzyskała z wyróżnieniem w pracowni profesora Stanisława Zbigniewa Kamieńskiego. Od 2004 r. należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Radomskiego. Pracuje jako instruktor terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Pionkach.

Ma w dorobku 25 wystaw indywidualnych ( ostatnie w 2015 r.: wystawa rysunku „Kreską i plamą” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jedlni-Letnisku, „Kreską i plamą w Płockiej Galerii Sztuki, „Obrazy i rysunki plenerowe” w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu). Udział w wielu wystawach zbiorowych (m. in. „Formatowania” w Pionkach oraz doroczne wystawy ZPAP w Radomiu) i plenerach malarskich (m. in. kolejne edycje Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego w Powiecie Kraśnickim i Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego w Powiecie Chełmińskim).